Na čo si dávať pozor pri výbere ERP

Invision, poradenstvo a konzultácie

Realizácia výberového konania, Príprava výberového konania

Odčlenenie služieb IT, Konzultačné a poradenské služby

ERP, CRM, Služby, Cenník

Podnikový systém

Služby pre rôzne odvetvia

Príprava projektov a dokumentácie

 

Príprava výberového konania

V etape prípravy výberového konania je potrebné vykonať niekoľko zásadných rozhodnutí a zrealizovať nižšie uvedené kroky.
Viac info >>

Realizácia výberového konania

Samotný výberový proces je z pohľadu požiadaviek mimoriadne náročný na čas, ako aj zdroje spoločnosti.
Viac info >>

Riadenie projektu

Každá implementácia komplexného informačného systému (ERP), prípadne iného podnikového riešenia je realizovaná formou projektu
Viac info >>

Konzultačné a poradenské služby

Poskytujeme komplexné poradenské a konzultačné služby pri výbere, nasadzovaní prevádzke a následnej podpore informačného systému.
Viac info >>

ERP

Anketa

Splnil Váš dodávateľ Vaše očakávania v zmysle dohodnutého rozsahu, ceny a harmonogramu implementácie ?
áno
25%
skôr áno
19%
skôr nie
49%
nesplnil nič zo sľúbeného
7%
Celkový počet hlasov: 151
O spoločnosti

In Vision disponuje

 

Spoločnosť In Vision disponuje profesionálnym, intelektuálnym, znalostným a skúsenostným potenciálom a svoje služby poskytuje a zabezpečuje prostredníctvom skúsených a kvalifikovaných konzultantov, ktorý majú  dlhodobé praktické skúsenosti z pôsobenia na projektoch rôzneho rozsahu a zamerania v malých, stredne veľkých a veľkých organizáciách, rôznych odvetví a sektorov.

 

Naši konzultanti sú Vám k dispozícií už v prvej etape, teda pri príprave výberového konania. Podieľame sa na minimalizovaní rizika pri výbere vhodného informačného systému. Pomôžeme cennými radami v obchodnom a zmluvnom procese. Chápeme, že kľúčom k úspechu je spokojný klient. Snažíme sa profesionálnym a individuálnym prístupom zabezpečiť maximálnu starostlivosť o klienta, eliminovať riziká straty dôvery, klienta čo najlepšie poznať, rozumieť mu, chápať jeho potreby a na základe týchto vedomostí mu zabezpečiť vhodné návrhy riešenia, možnosti a komfort pri riadení investícií do podnikového informačného systému.

 

 

Náš Tím konzultantov s dlhoročnými skúsenosťami z oblasti informačno-komunikačných technológií, s dobrou znalosťou trhu, odvetvových riešení a s dlhoročnými znalosťami softvérových produktov tuzemských aj zahraničných výrobcov, Vám poskytne potrebné informácie z oblastí, ktoré Vás zaujímajú.

 

S nami sa stanete rovnocenným partnerom svojich existujúcich, ako aj potenciálnych dodávateľov informačno-komunikačných technológií. Sme profesionáli, pomocou ktorých vyťažíte z Vašej investície maximum.