Na čo si dávať pozor pri výbere ERP

Invision, poradenstvo a konzultácie

Realizácia výberového konania, Príprava výberového konania

Odčlenenie služieb IT, Konzultačné a poradenské služby

ERP, CRM, Služby, Cenník

Podnikový systém

Služby pre rôzne odvetvia

Príprava projektov a dokumentácie

 

Príprava výberového konania

V etape prípravy výberového konania je potrebné vykonať niekoľko zásadných rozhodnutí a zrealizovať nižšie uvedené kroky.
Viac info >>

Realizácia výberového konania

Samotný výberový proces je z pohľadu požiadaviek mimoriadne náročný na čas, ako aj zdroje spoločnosti.
Viac info >>

Riadenie projektu

Každá implementácia komplexného informačného systému (ERP), prípadne iného podnikového riešenia je realizovaná formou projektu
Viac info >>

Konzultačné a poradenské služby

Poskytujeme komplexné poradenské a konzultačné služby pri výbere, nasadzovaní prevádzke a následnej podpore informačného systému.
Viac info >>

ERP

Anketa

Splnil Váš dodávateľ Vaše očakávania v zmysle dohodnutého rozsahu, ceny a harmonogramu implementácie ?
áno
25%
skôr áno
19%
skôr nie
49%
nesplnil nič zo sľúbeného
7%
Celkový počet hlasov: 151
O spoločnosti

Prečo práve In Vision ?

 

Garantuje Vám Nezávislosť na dodávateľoch informačných technológií, chrániac záujmy svojho klienta,

Zabezpečí Vám Komplexnú metodickú podporu,

Zaručí Vám Odborný dohľad v priebehu celého životného cyklu informačného systému,

Investícia vložená do spoločnosti In Vision sa zvyčajne vráti už v procese výberového konania. 

 

   

 
Ďalším cieľom spoločnosti In Vision v rámci strednodobého rozvoja je naďalej expandovať a potvrdiť svoje stabilné miesto na trhu medzi poradenskými a konzultačnými spoločnosťami v oblasti informačno-komunikačných technológií s perspektívou rozširovania portfólia služieb. Neustále investujeme do vzdelávania a technológií, aby sme držali krok s rýchlo sa meniacimi trendmi. Chceme aj naďalej poskytovať spoľahlivé služby a inovatívne riešenia na vysokej odbornej úrovni pre našich klientov preferujúcich kvalitu a individuálny prístup.
 
Dlhodobou spoluprácou s Vami zvyšovať efektivitu poskytovaných služieb a zabezpečiť spoľahlivú prevádzku Vašich informačno-komunikačných technológií. Podporovať odborný a spoločenský rast našich pracovníkov a zabezpečiť ich stabilitu. Tieto snahy vedú aj k vytvoreniu konkurenčnej výhody a podporujú ciele manažmentu spoločnosti. Naše dlhoročné skúsenosti využívajú mnohí klienti na Slovensku.
 
 
 
 
Sme vďační za prejavenú dôveru a nové skúsenosti, ktoré sme vďaka realizácii projektov svojich klientov získali. Sme presvedčení, že znalosť klientových potrieb a jeho podnikateľského prostredia v spojení s naším profesionálnym a individuálnym prístupom je zárukou úspechu pre klienta, a teda aj pre našu spoločnosť.
 
 
Našou snahou je byť pevnou oporou pre našich klientov a zároveň byť rovnocenným partnerom pri budovaní a rozvíjaní dlhodobých partnerských vzťahov. Partnerstvom s nami nič neriskujete – volíte len spoľahlivé alternatívy, špičkové technológie a renomovaných konzultantov.