Na čo si dávať pozor pri výbere ERP

Invision, poradenstvo a konzultácie

Realizácia výberového konania, Príprava výberového konania

Odčlenenie služieb IT, Konzultačné a poradenské služby

ERP, CRM, Služby, Cenník

Podnikový systém

Služby pre rôzne odvetvia

Príprava projektov a dokumentácie

 

Príprava výberového konania

V etape prípravy výberového konania je potrebné vykonať niekoľko zásadných rozhodnutí a zrealizovať nižšie uvedené kroky.
Viac info >>

Realizácia výberového konania

Samotný výberový proces je z pohľadu požiadaviek mimoriadne náročný na čas, ako aj zdroje spoločnosti.
Viac info >>

Riadenie projektu

Každá implementácia komplexného informačného systému (ERP), prípadne iného podnikového riešenia je realizovaná formou projektu
Viac info >>

Konzultačné a poradenské služby

Poskytujeme komplexné poradenské a konzultačné služby pri výbere, nasadzovaní prevádzke a následnej podpore informačného systému.
Viac info >>

ERP

Anketa

Splnil Váš dodávateľ Vaše očakávania v zmysle dohodnutého rozsahu, ceny a harmonogramu implementácie ?
áno
25%
skôr áno
19%
skôr nie
49%
nesplnil nič zo sľúbeného
7%
Celkový počet hlasov: 151
Články

Európske firmy môžu svoje citlivé dáta ukladať v krajinách EÚ

 
Riešenie spoločnosti Oracle umožňuje používať CRM hostované ako služba bez rizika nesplnenia regulačných požiadaviek. Spoločnosť Oracle ponúka európskym zákazníkom možnosť používať riešenie Oracle CRM On Demand aj „lokálne“. Hostované riešenie teraz dokáže zaručiť, že dáta sa budú fyzicky nachádzať v krajinách Európskej únie. Ukladať kritické dáta o zákazníkoch v tejto podobe zjednoduší firmám dosiahnutie zhody s regulačnými požiadavkami.
 
Oracle CRM On Demand je riešenie na riadenie vzťahov so zákazníkmi (customer relationship management) ponúkané ako služba (SaaS, Software as a Service). Aplikácia je hostovaná na serveroch Oracle a na strane zákazníka kladie toto usporiadanie minimálne nároky na počiatočné investície, IT infraštruktúru, správu i proces implementácie. Aplikácia poskytovaná cez internet zvyšuje produktivitu i efektivitu pracovníkov predaja, služieb i marketingu v organizáciách súkromnej i verejnej sféry. Oracle teraz ponúka európskym firmám možnosť, že ich aplikácia/dáta bude bezpečne hostovaná v Európe.
 
 
 
 
Zákazníci, ktorí si zvolia riešenie Oracle CRM On Demand, ho tak teraz môžu používať vo verzii, keď sa ich dáta hostované spoločnosťou Oracle budú nachádzať v krajinách EÚ. To znamená významnú výhodu riešenia Oracle CRM On Demand oproti konkurenčným ponukám SaaS, keď sa dáta ukladajú mimo krajiny EÚ, alebo ich fyzické umiestnenie závisí od tretej strany. Používať riešenie CRM v podobe SaaS tak teraz môžu i organizácie, ktoré v dôsledku legislatívnych požiadaviek alebo svojich interných predpisov majú špeciálne požiadavky na ukladanie citlivých dát. Týka sa to napríklad organizácií verejného sektora alebo finančných inštitúcií.
 
Riešenie Oracle CRM On Demand dnes používa mnoho zákazníkov v organizáciách všetkých veľkostí (od 20 do 10 000 používateľov). Technológia založená na webe robí toto riešenie veľmi efektívnym a ľahko použiteľným. Služba funguje na báze mesačného predplatného (vzťahujúceho sa na počet používateľov) a zahŕňa všetko, čo zákazník potrebuje: moduly na predaj, služby a marketing spojené so vstavanými analytickými nástrojmi, funkcie reportingu, podporu zákazníkov a automatické aktualizácie.
 
 
 
 
 
„Oracle CRM On Demand je našou najrýchlejšie rastúcou aplikáciou,“ uviedol Steve Fearon, viceprezident oblasti EMEA pre riešenie CRM On Demand v spoločnosti Oracle. „Možnosť hostovať túto aplikáciu lokálne znamená významný krok, ktorý umožní, aby európske firmy vo väčšej miere prijímali model SaaS. Firmy ani regulačné inštitúcie teraz nemusia mať obavy z toho, kde sa nachádzajú citlivé dáta o zákazníkoch. Zaznamenávame, že mnoho veľkých a stredných podnikov očakáva od modelu SaaS ekonomické i ďalšie prínosy. Európskym firmám, ktoré majú záujem využívať riešenie CRM v podobe SaaS, teraz môžeme zaručiť, že hostované riešenie bude kritické informácie fyzicky uchovávať v EÚ.“
 
Napísal : ORACLE